درباره پتروتجهیز عقاب بیشتر بدانید

شرکت پترو تجهیز عقاب سهامی خاص تحت نام تجاری پترو تجهیز عقاب (PTOC) در ایران و Eagle Oilfield در خارج از کشور، به عنوان نماینده انحصاری فروش محصولات شرکت EP Tech کانادا و همچنین نماینده فروش Caproco در ایران فعالیت می نماید.

این شرکت به پشتوانه تکنولوژی، کیفیت بالا و تنوع محصولات شرکت های EP Tech و Caproco  و همچنین قیمت های رقابتی محصولات این شرکت های کانادایی و با استفاده از تجارب گرانبهای مهندسین با سابقه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی توانسته است در بسیاری از پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی ایران محصولات برندهای مورد نظر را عرضه نماید.

همچنین شرکت پترو تجهیز عقاب  با فعالیت گسترده در زمینه تامین تجهیزات ابزار دقیق، اتوماسیون، برق، مکانیکال در حوزه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاه ها با بهره گیری از معتبرترین برندهای جهان و ارتباطات گسترده خود، یکی از شرکت های پیشرو در حوزه تامین این تجهیزات در ایران است.

همچنین شرکت پترو تجهیز عقاب دارای شرکت ثبت شده در کشور امارات و همچنین دفاتر همکار در کشورهای آلمان و آمریکا می باشد که در شهرهای دبی، هامبورگ و نیویورک فعالیت می نمایند. در اختیار داشتن این شرایط باعث فراهم آمدن امکانات ویژه ای برای شرکت پترو تجهیز عقاب گردیده است که می تواند هزینه تمام شده محصولات عرضه شده به مشتریان عزیز را به حداقل رساند و لذا رضایت مشتریان عزیر و پیمانکاران زحمتکش کشورمان را جلب نماید.

فهرست
Call Now Buttonتماس بگیرید