درباره شرکت Electronic Pipline Technology Ltd. (EP-TECH)

شرکت EP-TECH تولید کننده تجهیزات پایش حفاظت کاتدی است که در استان انتاریو کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت تولید کننده تجهیزات پایش خوردگی خطوط لوله مانند دستگاه Hexlogger برای بازرسی CIPS و DCVG خطوط لوله، دستگاه آشکار ساز ولتاژ بالا (High Voltage Holiday Detector)، دستگاه آَشکار ساز آنالوگ DCVG، دستگاه اندازه گیری مقاومت خاک، دستگاه قطع کننده جریان GPS، دستگاه لوله یاب، دستگاه اندازه گیری ولتاژ و تعداد زیادی دستگاه دیگر می باشد.

کمپانی EP-TECH این تجهیزات را به گونه ای تولید می کند که همه آن ها استانداردها، مقررات و الزاماتی مانند تصویب استاندارد کانادایی (CSA)، موسسه ملی استاندارد (NIST) و شورای تحقیقات ملی کانادا (NRC) را رعایت می کنند. این شرکت پیرو مقررات، قوانین و الزامات انجمن ملی خوردگی آمریکا (NACE) است. ماموریت این کمپانی تولید تجهیزات با کارایی ساده و دقیق است و شعار اصلی آن حضور در میدان است نه آزمایشگاه. شرکت EP-TECH دارای عضویت از مهندسین حرفه ای انتاریو و مجاز به شرکت در پروژهای عمومی یا خصوص در کانادا و خارج از کشور می باشد.

شرکت پترو تجهیز عقاب نماینده انحصاری فروش محصولات EP Tech کانادا در ایران

شما مشتریان عزیز می توانید جهت سفارش گذاری و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های تولید شده توسط کمپانی EP Tech کانادا، از کاتالوگ های زیر استفاده نمایید.

نامه نمایندگی شرکت EP-TECH کانادا

فهرست
Call Now Buttonتماس بگیرید